/Files/images/20232024/jovten/Screenshot_3.jpg

Про підсумки проведення

У ХЛ №93 «Всеукраїнського тижня з протидії булінгу»

З 27 вересня по 01 жовтняв нашій державі стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. У рамках Тижня у ХЛ № 93 пройшли тематичні заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству.

Практичним психологом та соціальним педагогом зі здобувачами освітнього процесу були проведені наступні заходи: бесіди на тему: "Булінг у шкільному колективі" (для учнів 1-4 класів), «Ознайомлення з поняттям «Булінг» та «Кібербулінгін» (для учнів 5-11 класів); перегляд фільмів та мультфільмів за даною темою та обговорення їх з учнями; бесіда з педагогічними працівниками з приводу виявлення булінгу, рекомендації щодо подолання конфліктів.

Мета заходів:

• роз’яснити здобувачам освіти, що таке булінг, його види, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту;

• привернути увагу учасників освітнього процесу до питань протидії булінгу, попередження насильства та жорстокості в сім’ї;

• сформувати у здобувачів освіти 1 – 11 класів нетерпимість до проявів агресії;

• розвити співчутливе ставлення до жертв насилля;

• розвити навички надання і отримання допомоги;

• надання практичних рекомендацій запобігання булінгу в шкільному колективі, як захистити себе і оточуючих від цькування.

93 тиждень з протидії булінгу 2023