/Files/images/2018/SocPsinolsl.png

У нашій школі працює соціально-психологічна служба, яка включає роботу з учнями, їхніми батьками та педагогічними працівниками. Мета діяльності - створення сприятливих умов для розвитку та соціалізації, психологічного комфорту і безпеки учнів.

Багато уваги в своїй діяльності соціальний педагог Голубова Яна Леонідівна та психолог Герасименко Євгенія Валентинівна надають тренінгам, метою яких є створення неформального, невимушеного спілкування, яке відкриває перед групою безліч варіантів розвитку та розв'язання проблеми, заради якої вони зібралися.

Так, з учнями п’ятих класів служба провела малюнковий тест-діагностику загального психологічного стану дітей та арт-тренінг по командному впливу і створенню спільних ідей, з розвитку колективного взаєморозуміння і дружби. Також провеликорекційно-відновлювану виховну годину на тему: «Цінність і неповторність кожної людини – індивідуальність,позитивне спілкування і взаємоповага». Діти навчалися бачити найгарніші якості у собі та своїх друзях, поводити себе коректно та стримано відносно однокласників.В одинадцятих класах соціально - психологічна служба провела корекційно-просвітнецький захід «Створення картини життя у власному просторі особистості». Ця гра є не тільки розвиток соціально-психологічних навичок, але також є шляхом подолання стресу, оскільки дрібна моторика рук це дієвий релаксаційний прийом, який гармонізує стан людини.

Соціально - психологічна служба й надалі буде всебічно допомагати учням у розкритті їх потенціалу та сприяти гармонійному розвитку школярів.

/Files/images/2019/ХСШ93 березень (1).jpg

/Files/images/2019/ХСШ93 березень (3).jpg