/Files/images/2017/Nova-shkola.jpg

Закон України ''Про освіту''

Закон України ''Про загальну середню освіту'' (редакція від 28.09.2017)

Закон України ''Про дошкільну освіту'' (редакція від 28.09.2017)

Закон України "Про позашкільну освіту (редакція від 28.09.2017)

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Лист МОН № 1/9-73 від 01.02.18 року "Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга"

Наказ МОН від 15.01.2018 №34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

КМУ Розпорядження від 17 січня 2018 р. №17-р "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"

Концепція Нової української школи (завантажити)

МОН визначило дати курсів з підвищення кваліфікації для вчителів НУШ
(посилання на сайт «Нова українська школа»)

МОН затвердило програму підвищення кваліфікації вчителів НУШ Інститутами післядипломної освіти
(посилання на сайт «Нова українська школа»)

Стала відома дата старта онлайн-курсу для вчителів НУШ Інститутами післядипломної освіти
(посилання на сайт «Нова українська школа»)

МОН України пропонує до громадського обговорення «Концепцію розвитку громадянської освіти в Україні»

Календар реформи

/Files/images/2017/календарь.jpg