План заходів
щодо запобігання, розповсюдження та профілактики захворюваності
на гостру респіраторну хворобу, спричинену
коронавірусом 2019-nCoV у КЗ «ХСШ №93»

Заходи Термін виконання Відповідальна особа
Забезпечити виконання організаційних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення гострих респіраторних захворювань: - забезпечити проведення систематичного вологого прибирання приміщень, територій, павільйонів та інших споруд, які відвідує велика кількість людей з використанням дезінфекційних засобів; - забезпечити всіх учасників освітнього процесу умовами для дотримання особистої гігієни (миття рук). Постійно Заст..директора з ГР Новікова Л.О.
Провітрювання навчальних кабінетів згідно графіку Постійно Класні керівники 1-11 класів
Контроль дотримання особистої гігієни учасників освітнього процесу (миття рук). Постійно Класні керівники 1-11 класів, чергові вчителі, чергові учні
Забезпечити щоденний моніторинг за станом здоров’я вихованців, учнів, працівників в закладі освіти та при виявленні ознак ГРВІ – не допускати до роботи, освітнього процесу та спрямовувати такого працівника до лікувального закладу (за згодою) чи додому для подальшого лікування, а вихованця, учня - у супроводі педагогів, батьків. Постійно Заст..директора з НВР Ткаченко Ю.П., Сестра медична Денисенко Л.В.
Проведення бесіди «Запобігання, розповсюдження та профілактики захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV» 10.03-13.03.2020 Класні керівники 1-11 класів
Провести збори трудового колективу з метою попередження працівників щодо обмеження відвідувань закладів та місць з великим скупченням людей, по можливості утриматись від поїздок за межі міста та України. 10.03.2020 Голова профспілкового комітету Зоріна Т.М.
Забезпечити профілактичну роботу кондиціонування повітря в приміщеннях з очищення та заміни фільтрів у відповідності до регламенту їх експлуатації. 06.03.2020 Заст..директора з ГР Новікова Л.О.
Забезпечити розміщення інформаційних плакатів в місцях скупчення людей з наданням звіту в електронному вигляді на пошту okt_ukr@ukr.net 05.03.2020 Заст..директора з ВР Шестопалова В.О.
Обмежити кількість масових заходів із залученням великої кількості людей. до моменту поліпшення епідеміологічної ситуації. До моменту поліпшення епідеміологічної ситуації Заст..директора з ВР Шестопалова В.О.
Створити на сайті закладу освіти сторінки «Профілактика коронавірусу» 05.03.2020 Заст..директора з НВР Ткаченко Ю.П.
Рекомендувати батькам вихованців, учнів закладу освіти здійснювати профілактичні заходи щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену корона вірусом 2019-nCoV, а також заходи, спрямовані на зміцнення імунітету у дітей та молоді. У разі виявлення ознак захворювання терміново звертатися до лікувальних установ, обмежувати контакти з іншими особами. Постійно Класні керівники 1-11 класів, батьки учнів закладу освіти

/Files/images/2020/Пам\'ятка_page-0001.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.