Сьогодні для учнів ХЛ №93 представниками поліції та ДСНС Новобаварського району на базі мобільного класу безпеки був проведений захід, спрямований на виховання безпекової поведінки серед дітей шкільного віку. Клас безпекиє модернізованим спільним проєктом ДСНС та Національної поліції України, створеним за підтримки UNICEF в Україні.

Представники служб ознайомили учнів із правилами безпеки під час пожежі, знаходження вибухонебезпечних предметів, під час перебування на вулиці та поблизу водоймищ. Дітям подарували посібники з безпеки життєдіяльності та світловідбиваючі браслети.

Дякуємо організаторам за цікавий проведений захід та яскраву презентацію дій під час надзвичайних ситуацій.