В Україні оголосять результати конкурсу підручників для 7 класу НУШ

В Україні оголосять результати конкурсного відбору підручників (крім електронних) для учнів 7 класу Нової української школи.

Оголошення відбудеться 7 березня о 10:00 онлайн наYouTube-каналіІнституту модернізації змісту освіти.

Напередодні, 6 березня, конкурсна комісія підсумує узагальнені результати вибору, що надійшли від педагогів, та надасть пропозиції щодо формування переліку підручників, які можуть видаватися за кошти державного бюджету.

Із протоколами засідань конкурсної комісії можна буде ознайомитися врубриці«Конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (7 клас)» на сайті ІМЗО.

Також усі охочі можуть на каналі установи ознайомитись з онлайн-презентаціями авторських концепцій підручників, поданих на конкурсний відбір підручників.