Звітно-виборча конференція лідерів дитячої - юнацької громадської організації "РОСТОК" учнівського самоврядування Новобаварського району

10 листопада 2021 року в режимі - онлайн відбулася звітно-виборча конференція лідерів дитячої - юнацької громадської організації "РОСТОК" учнівського самоврядування Новобаварського району . У порядку денному були заслухані звіти голів шкільних ДЮГО за 2020/2021 навчальний рік, обрані основні напрями роботи районної організації та лідери кожного структурного підрозділу.

Президент учнівського самоврядування «ШАНС» у КЗ «ХСШ№93» Стародуб Дар’я та її заступник Караван Євген розповіли про напрямки діяльності у школі та подальший розвиток самоврядування у закладі на 2021/2022 начальний рік!

Також учні обмінялися думками, стосовно подальшої співпраці, та вже знайшли декілька цікавих ідей.

Бажаємо творчих ідей та натхнення