Осінь в Україні багата на визначні події. Для інтелектуальної еліти це передусім свята, пов'язанні зі вшануванням українського слова. “Солов’їна” сьогодні відіграє важливу роль у консолідації нашого суспільства, охоплюючи понад 45 млн мовців у різних куточках світу.

27 жовтня учні 5-11 класів взяли участь у І етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вічно живе Тарасове слово зібрало багато охочих долучитися до популяризації спадщини великого Кобзаря. Було визначено переможців у кожній номінації.