Тематичний тиждень

З 6-го по 11 травня у школі #93 оголошено тематичний тиждень, у якому запропоновано взяти участь учням всіх класів.

В понеділок стартував перший день, тематика якого на початку тижня особливо близька кожному- піжамна вечірка. Кожен учень мав змогу прийти до школи в улюбленому одязі для домашнього відпочинку. Найактивнішими виявились учні молодшої школи, вони влаштували справжній парад піжам.

Вівторок пройде про девізом "В спортивном теле - спортивний дух". Учням запропоновано прийти у спортивному одязі і на новому стадіоні буде організована масова ранкова зарядка.

Середа - це день друзів. В цей день друзі приходять в однаковому стилі одягу і для них організован конкурс "Кращий друг"

Пятниця - "Crazy day". Учням запропоновано прийти у яскравому і неординарному одязі, але не забувати про місце де вони знаходяться.

Субота - "Ретро". Це день ностальгії, але це мабуть для вчителів і батьків ніж для учнів.

Галерея "Тематичний тиждень (06-11.05.2019)"