25 березня 2016 року на базі Харківської гімназії № 152 в межах заходів «Фестивальної весни-2016» відбувся Фестиваль національних культур Харківської міської організації учнівського самоврядування. Фото.

У програмі заходу – гра-подорож «Маршрут толерантності», фотовиставка «Ми різні – ми разом», відео-естафета «Моя багатонаціональна школа», дефіле національних костюмів, творча програма «Вас вітає національна оселя», створення краєзнавчої інтерактивної мапи «Ім’я народу на карті міста», презентація електронної галереї «Діалог національних культур».

В заході бралиучастьпредставники районних та шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій, педагоги, представники батьківської громадськості.

Колектив КЗ "ХСШ № 93" висловлює подяку учням школи, які брали участь у заході.

Фестиваль національних культур , 25.03.2016 (Жовтневий район)