Свято "Обдарованість"

26 лютого 2016 року в залі Адміністрації Жовтневого району відбулося урочисте вручення сертифікатів учням навчальних закладів району, нагороджених стипендіями Харківської міської ради «Кращий учень» і Харківського міського голови «Обдарованість».

На святі були присутні 20 учнів, які стали в 2015/2016 навчальному році стипендіатами Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», 5 стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та їх батьки.

Учасників свята привітали і вручили сертифікати на отримання стипендій, буклети «Обдарована молодь» і цінні подарунки голова Адміністрації Жовтневого району Тетяна Анатоліївна Цибульник, депутат Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко, виконавчий директор Асоціації ринків Харківської області Юрій Ігорович Медведєв.

Від нашої школи на заході були присутні: учениця 3-Б класу Ложнікова Дар'я з бабусею, учень 9-А класу Білий Михайло з мамою, директор школи Дараган Олена Володимирівна.