/Files/images/003 gif.gif

вчитель початкових класів

/Files/images/Kireeva.jpg

/Files/images/001 gif.gif

Тема самоосвіти: «Формування позитивного ставлення до навчання учнів початкової школи».

/Files/images/0022 gif.gif

Освіта:вища,Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, 2006 рік; Українська інженерно-педагогічна академія, магістратура факультету педагогіка вищої школи, 2009 рік

Підвищення кваліфікації: листопад-грудень 2013 року у КВНЗ "Харківська академія неперервнорї освіти".

Місце роботи: комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка".

Стаж роботи: 5 років.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії

У березні 2015 року отримала сертифікат, який засвідчує участь в апробації та проходженні навчання (72 академічні години) на базі Харківського національтного університету імені Семена Кузнеця з використання програмного продукту "Навчально-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми" для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого в системі управління навчанням "Moodle".