Директор

/Files/images/pedkolektiv_2017/93s__fff_Семеногова О.В.=93s-020{1}=I1_2AH_0010.jpg

Семеногова Ольга Вікторівна

Прийом громадян: п'ятниця 13.00-17.00

Семеногова Ольга Вікторівна – молодий, креативний, творчий та енергійний керівник. На посаду директора школи призначена з 3 липня 2017 року. Має вищу освіту. Закінчила Українську інженерно-педагогічну академію (1999) за спеціальністю професійне навчання, технологія та обладнання автоматизованого виробництва у машинобудуванні та приладобудуванні, інженер-педагог. Потім Харківський національний педагогічний цніверситет ім. Г.С. Сковороди (2007) за спеціальністю управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації (в сфері освіти виробничого навчання).

До призначення на посаду директора КЗ "ХСШ № 93" Ольга Вікторівна була викладачем Харківського машинобудівельного коледжу, вчителем ХГ № 65 (2000-2007 роки), заступником директора з НВР ХГ № 65 (2007-2016 роки), начальником відділу кадрів ТОВ "Олександр".

Ольга Вікторівна планує продовжувати гарні традиції, які виникли в школі за минулі роки та впевнено рухатися у напрямку здобуття та формування нових цікавих традицій. Приорітетними залишаються: активна участь у міських змаганнях як інтелектуальних, так і спортивних, міських та районних конкурсах учнівської творчості та обдарованої молоді.

У колективі дотримується демократичного стилю спілкування з підлеглими. При цьому створює обстановку психологічного комфорту.

Зусилля Ольги Вікторівни перш за все спрямовані на виховання повноцінної, самостійної, сумлінної, творчої особистості школяра. Саме тому у школі продовжать роботу секції, гуртки, курси та факультативи.