Вітаємо з перемогою учителя фізичної культури школи № 93 Новобаварського району Кузняного Валентина Валентиновича в номінації «Фізична культура».

Цьогорічний міський конкурс «Учитель року-2023», що проходив під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова, залишиться в історії міста таким, що проводився в умовах воєнного стану.

Але найбільше він запам'ятається нам перемогою учителя фізичної культури школи № 93 Новобаварського району Кузняного Валентина Валентиновича в номінації «Фізична культура».

Валентин Валентинович більше 20 років відданий своїй рідній школі й рідному Новобаварському району. Він вважає своїми головними завданнями прищеплення молодому поколінню навичок здорового способу життя, рухової активності, потреби у заняттях фізкультурою і спортом, примножуючи спортивні успіхи учнів 93-ї школи, своїм особистим прикладом надихаючи їх на перемоги.

Вітаємо справжнього Учителя із заслуженою перемогою!