Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Цей тиждень у КЗ «ХСШ№93» був ну дуже насичений,а найголовніше цікавим та повчальним для наших учнів!

Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

При підготовці до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:

-перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

-перевірено стан електричного обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання, спортивного та медичного обладнання;

-перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги;

-підготовлено матеріали та оформлено стенди для батьків за розділами: «Дитина серед людей», «Дитина і вулиця», «Пожежна безпека», «Здоров’я дитини», «Дитина і природа»;

-оформлено та поповнено куточки з БЖ;

Класними керівниками проведено ряд виховних бесід,відкритих уроків,презентацій!

Самоврядування «ШАНС» провів ряд бесід для наших самих молодших учнів та підготував пам’ятки для них та відео урок!А у підсумку тижня було вдало проведено євакуацію!!!!

Всі учні КЗ «ХСШ №93»,а також учнівське самоврядування - ви молодці