Вибори президента учнівського самоврядування «ШАНС»

5.10.21 в КЗ «ХСШ №93» відбулася зустріч кандидатів в президенти самоврядної дитячої організації «ШАНС» з виборцями. Серед представлених кандидатів :

Караван Євген, учень 10-А класу;

Стародуб Дар‘я, учениця 9-Б класу;

Осадько Анастасія, учениця 9-А класу.

Кожен з кандидатів підготував свою програму, за допомогою якої вони переконують учнів, що саме він є гідним представником цього звання.

Передвиборчі програми кандидатів спрямовані і на урізноманітнення дозвілля учнів, і залучення до шкільних конкурсів творчих вчителів, і проведення благодійних акцій та ярмарків, челенджів, пропаганді здорового способу життя тощо.

8.10.21 в КЗ «ХСШ №93» відбулися вибори президента учнівського самоврядування «ШАНС»

У виборчих перегонах із трьох кандидатів за підрахунками бюлетнів було обрано ученицю 9-Б класу Стародуб Дар‘ю Максимівну.

/Files/images/2021_2022/listopad/IMG-9cbaf8e26475bd05cf414f82b9639045-V.jpg