«Стоп булінг»

Сьогодні п’ятниця,а отже час розповідати,що було на цьому тижні в нашій школі

З 13.09.21 по 17.09.21 у КЗ «ХСШ №93» пройшов тиждень під гаслом - «Стоп булінг»

Для учнів початкової школи класними керівниками проведено виховні заходи з протидії булінгу на тему «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу НІ», бесіди «Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки».

У шкільній бібліотеці була організована виставка «10 книг про булінг», а класні керівники 8-11-х класів провели години спілкування «Не давай булінгу шанс», під час яких презентували відеоролик. У 5-7-х класах відбулися цікаві та змістовні виховні заходи на тему «Досить цькувати, давай товаришувати».

Всі класи взяли активну участь у проведенні виставці малюнків!

Можемо з впевненістю стверджувати, що наші учні вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права та обов’язки.