Про цифрові навички

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома інформацію Харківської обласної державної адміністрації щодо поширення нового серіалу на платформі Дія. Цифрова освіта «Як громаді стати цифровою».

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities).

Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток IT у своїй громаді. Слухачі отримують покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізацїї на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

З метою залучення якомога більшої кількості публічних службовців до процесу опанування цифровими навичками, звертаємося з проханням надати підтримку в розповсюдженні інформації на своїх ресурсах щодо можливості перегляду зазначеного серіалу онлайн.

Інформація вилучена з листа Виконавчого комітету № 08-21/2889/2-21 від 16.09.2021.

Кiлькiсть переглядiв: 145