Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року.

/Files/images/2021/cherven/БАНЕР ТЕРЕХОВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК.jpg

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 93!

Завершення навчального року – подія завжди хвилююча! Для когось з вас вона наповнена весняною легкістю і передчуттям літніх канікул. Для інших – зворушливим звуком випускного шкільного дзвоника.

Навчальний рік, що минає, своєю неординарністю навчив усіх нас взаємодіяти в новому форматі. Вдячний кожному з вас за те, що він пройшов злагоджено.

Педагоги в черговий раз довели, що для харківських учителів нові умови – це можливість ще раз продемонструвати свій високий професіоналізм.

Батьки проявили делікатність і такт в умовах, що вимагають особливого терпіння.

Вдячний усім за те, що дистанційний ритм життя та навчання не створив дистанції між нами. Тому що нас з вами завжди буде об’єднувати любов до рідного міста!

З повагою,
Виконуючий обов’язки