Я рідний край та мову солов’їну

У вишивку свою вплела, в нитки.
Я прославляю рідну Україну,
Яскраві вишиваючи квітки.
День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
20 травня учні нашої школи із задоволенням долучилися до свята. Школа замайоріла від розмаїття вишиванок, різних кольорів, візерунків, форматів.
З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки 20 травня 2021 року в КЗ "ХСШ 93" було проведено:
- тематичну виставку "Секрет бабусиної скрині, яка вмістила в собі вишиті сорочки, рушники, скатертини, серветки, картини та багато іншого;
- флешмоб, у якому взяли участь учні початкової і середної школи.

Активна участь школярів у святкуванні продемонструвала, що вони відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.