6 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.

26.04.2021 року в КЗ "ХСШ 93" відбулися такі заходи, присвячені 35 -й річниці Чорнобильської катастрофи: виховні години; конкурс дитячих малюнків за темою «Харків пам’ятає.Чорнобиль - 35».

Учні думками полинули у страшні квітневі дні вісімдесят шостого року та ознайомились з історією трагедії, яка трапилася на Чорнобильській атомній електростанції. Діти переглянули документальні фільми: "Чорнобиль – за секунди до катастрофи", "Атомні люди".