Інклюзивно-ресурсний центр

З 25.06.2018 офіційно починає працювати Інклюзивно- ресурсний центр (далі ІРЦ);

ІРЦ обслуговує дітей від 2-18 років;

ІРЦ розташований за адресою: м.Харків, вул.. Гвардійців Широнінців 38-Г, телефон 725-17-42;

ІРЦ працює за графіком: Понеділок, Вівторок на базі центру, Середа, Четвер, П’ятниця виїзні засідання по закладам;

Батькам необхідно записатися на прийом за телефоном 725-17-42

Батькам мати при собі :
- Заяву щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини;
- Згоду батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних данних їх неповнолітньої дитини;
- Історію розвитку дитини ( надає педіатр) форма 112/0;
- Дітям з інтелектуальними порушеннями обов’язково мати довідку психіатра (Довідку взяти за адресою вул. Рибалкло 4);
- Батька на прийом взяти оригінал паспорту;
- Свідоцтво про народження дитини;
- Учням мати шкільні зошити з української мови, математики (робочі зошити дітей);
- Дітям ЗДО мати альбоми, роботи з апплікації (робочі)

Графік виїзних засідань
КЗ «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради»
з 25 червня 2018 р. по 7 вересня 2018 р.

ЧЕРВЕНЬ 2018 року
№ п/п Число місяця День тижня Назва закладу
1. 25 Понеділок Прийом громадян на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» (за попереднім записом)
2. 26 Вівторок Прийом громадян на базі Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» (за попереднім записом)