Миротворча гра-квест "Блакитний берет"

20 травня 2016 року о 13.00 на території парку культурно-ділового центру «Баварія» в рамках заходів «Фестивальна весна» Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся Фестиваль «Діти Харкова – за мир».

У програмі заходу було проведення миротворчої гри - квесту «Блакитний берет», в ході якої юні миротворці показали свої знання на тематичних станціях:

• «Будемо знайомі. Ми – миротворці!»;

• «Юний миротворець»;

• «Медицина екстремальних ситуацій»;

• «Козацькому роду нема переводу»;

• «Історичні місця Харкова»;

• «Захисник Вітчизни»;

• «Сильні, сміливі і спритні»;

• «Фарби світу»;

• «Голуб миру».

Учасниками заходу стали команди юних миротворців, кандидатів у юні миротворці міста Харкова. В парку посаджені 14 саджанців горобини. З'явилася Алея Миру як реалізація проекту: «Алея Миру» юних миротворців Жовтневого району. Юні миротворці пройшли зі стрічками миру по Алеї. В небо злетіли різнокольорові голуби, повітряні кулі як обіцянка зробити життя краще, робити добрі справи.

Перед учасниками миротворчої гри - квесту «Блакитний берет» виступили почесні гості, які були присутні на святі:

• Ткаченко Олександр Юрійович, депутат Харківської обласної ради;

• Петерець Анатолій Іванович, голова районної ради ветеранів Жовтневого району, Почесний ветеран України;

• Полякова Інна Валентинівна, методист Науково – методичного педагогічного центру Харківської міської ради;

• Самойлов Сергій Анатолійович, координатор Всеукраїнських програм «Юний миротворець», «Школа миру» в Харкові і Харківській області.

Була проведена висадка дерев на Алеї Миру.

Всіх учасників пригостили польовою кашою.

Головними завданнями Руху юних миротворців є виховання молоді в дусі миру та демократичного світогляду, організація допомоги ветеранам війни та людям похилого віку, збереження культурної спадщини Слобожанщини і створення на базі шкіл загонів юних миротворців за Всеукраїнською програмою «Мережа шкіл миру».

Девіз миротворців - «Іди, мій друже, дорогою добра!»

Стрижнем Руху юних миротворців є прагнення зробити життя кращим шляхом звершення добрих справ.

Жодна з команд не залишилася без нагород.

Перше місцепосіли команди Жовтневого, Індустріального, Московського районів.Друге місцепосіли команди Фрунзенського, Червонозаводського, Київського районів.Третє місцепосіли команди Холодногірської, Шевченківського, Комінтернівського районів. Переможці були нагороджені грамотами, дипломами, цінними подарунками, команда Жовтневого району нагороджена кубком.