Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

З 1 березня по 1 квітня 2016 року на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» будуть проведені Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників.

Учасники Інтернет-зборів можуть заповнити анкету та поставити запитання щодо підготовки дітей до школи фахівцям, які будуть брати участь у Інтернет-зборах: Назаренко Ганні Іванівні, завідувачу кафедри методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», к. пед. наук, доценту; Коченгіній Маріанні Вікторівні, завідувачу секції розвивального навчання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», к. пед. наук; Марінушкіній Олені Євгенівні, завідувачу Центру практичної психології та соціальної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»; Остапенко Аллі Сергіївні, методисту Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Відповіді на запитання будуть розміщені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» протягом тижня.

Запрошуємо до спілкування!