Проєкт The world's largest lesson

Найбільший у світі проєкт уроків працює з ЮНІСЕФ для підвищення обізнаності про нові Глобальні цілі ООН зі сталого розвитку та розширення прав і можливостей для молодого покоління. Разом з кампанією Wild For Life ми прагнемо надихнути дітей працювати над досягненням 15 цілей збереження екосистеми землі, яка має на меті «вжити термінові заходи для припинення незаконного полювання та незаконної торгівлі видів флори та фауни , котрі знаходяться під охороною з урахуванням як попиту, так і пропозиції нелегальних продуктів дикої природи, а також допомогти змінити ситуацію до 2030 року. Перший «найбільший урок у світі» прийшов одночасно з прийняттям глобальних цілей у вересні 2015 року. Навчальні матеріали були перекладені більш ніж 30 мовами і поширені серед 160 країн, а в акції взяли участь мільйони дітей. У 2016 році наша мета – залучити більше студентів з багатьох країн світу, а також поділитися своїм досвідом та історіями про активні дії молоді.

В проєкті взяли участь учні 5-11 класів. Уроки було проведено студентами-волонтерами із різних країн: Кіпр, Туніс, Латвія , Чорногорія.

Учні виконували інтерактивні завдання, спілкувалися англійською мовою, обговорюючи проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення власними вчинкам.\

/Files/images/2021/vihovna_robota/prokti/изображение_viber_2021-05-31_21-05-591111.jpg