Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/1_72.jpgНа Україну екомендується приймати сонячні ванни з 9.00 до 11.30 ранку, коли дія сонячних променів ще неяскраво виражено. Приймати ванни слід не раніше, ніж через 1 - 1,5 години після прийому їжі і ні в якому разі на голодний шлунок.Також не можна приймати сонячні ванни після великого фізичного навантаження, активних ігор і.т.д.Необхідно стежити за тим, щоб діти не спали під час сонячних ванн. Для малюків 2 - 3 років тривалість першої сонячної ванни не повинна перевищувати 2 - 3 хвилини, причому половину цього часу дитина повинна провести на животі, а половину - на спині. Для старших дітей перебування на сонці зазвичай обмежується 10 - 12 хвилинами. Після тривалість сонячних ванн можна збільшувати на 1 хвилину для дітей 2 - 3 років, поступово доводячи її до 10 - 15 хвилин. Після кожних шести днів перебування на сонці можна зробити перерву на один день.

Кожен сеанс рекомендується завершувати теплим літнім душем або обливанням. Для дітей 1,5 - 2 років температура води спочатку не повинна бути менше 35 - 37 градусів. Пізніше її можна знизити і до 30.