Повторити ІV Розділ " Українські землі наприкінці 50-х років ХVII - початок ХVIII століття.

Читати параграфи № 22-28. Підготуватися до контрольних тестових завдань.

Відео посилання за цією темою

Відео з теми Культура

Тестовий контроль за Розділом 4. Виконати з 30.03 - 01.04!!! Усі питання стосовно тестів, уроків онлайн пишіть на електронну адресу dashamosiychyk@gmail.com

Зверніть Увагу! Учні,прізвища,яких починаються з літери А - Л, пишуть Варіант І. Учні, прізвища, яких починаються з літери М - Я, пишуть Варіант ІІ !!! не забуваємо писати Прізвище, ім"я та клас

Тестовий контроль за темою :" Українські землі наприкінці XVII - початок XVIII ст.. Варіант І Прізвища з А - Л

Тестовий контроль за темою : " УКраїнські землі наприкінці XVII - початок XVIII ст.. Варіант ІІ Прізвища з М- Я

Розділ 5. Українські землі в 20 - 90- х роках XVIIIст.

Читаємо параграфи 29- 30! Пишимо в зошиті розгорнутий план цих параграфів. Фотографії з вашими роботами надіслати на мою електрону адресу dashamosiychyk@gmail.com. Термін виконання домашнього завдання з 30.03 - 03. 04.

Тиждень 6- 10. 04! Всім плідної праці!

На попередній темі ми розглянули з вами зруйнування Запорожської Січі. А в цій темі ми розглянемо Підкорення Кримського ханства та півдня України.

Короткі відеопосилання за цією темою

Відео 2

Відео 3

Відео 4

Тестві завдання обов" язково!!

Тиждень 13 - 17. 04.

Тести попередні не всі учні виконали!

На цьому тижні ми продовжуємо обговорення болючої для українського суспільства теми "Національно-визвольна боротьба українського народу" та "Поділи Речі Посполитої".

Читати параграф 32. Заповнити таблицю. Надіслати на електронну адресу.

Поділи Речі Посполитої
Перший поділ Другий поділ Третій поділ
Рік
Хід
Наслідки

ТЕСТИ на закріплення параграфу! Пишемо своє прізвище, а не вигадане!!! Електронну адресу свою, а не мою. Інакше я не зможу надіслати вам ваші відповіді!

Відео Коліївщина

Відео Гайдамацький рух

Відео Коліївщина

ТИЖДЕНЬ 21 - 24.04! Домашню роботу надіслати на електрону адресу до 24.04(включно)

Читати параграф 33 та заповнити таблицю обов"язково!

відео за темою культура 18 ст.

Українська культура другої половини 18 століття
Галузь культури Імена видатних діячів Основні здобутки

Тиждень 27.04 - 01.05. Всім плідної праці та гарного настрою!

Тестова контрольна робота за розділом 5.

Читати підручник стр. 261- 262. Домашня робота: Прочитати Літописи та дати письмово відповіді на три запитання в кінці. Зробити висновок Як вплинули козацькі літописи на свідомість українців?

Тиждень 04.05 - 08.05

Узагальнення до курсу. "Історія України в контексті епохи раннього нового часу"

Здобутки українського суспільства. Особливості суспільного життя України 16 -18 ст.

В зошитах пишемо тему, переходите за цим посиланням та читаєте текст. Відповідаєте на запитання до тексту письмово

Тиждень 12.05 - 15.05.

Тема цього тижня: "Внесок України у формування европейської цивілізації".

Практична робота обов"язкова!!! Тема: " Місце тогочасної України в загальноєвропейських політичних, господарських і культурних процесах"

У практичній роботі Ви маєте прослідкувати місце України в контексті всесвітньої історії. Чи вплинули події в тогочасній Україні на Європу, чи навпаки запозичила Україна будь-які направлення, течії, адміністративний устрій, чи можливо культурні надбання і т.д.

Тиждень 18.05 - 22.05

На основі пройденого курсу історії України подумайте, як тогочасні процеси вплинули на свідомість українців? Хто найбільше Вас вразив з політичних або культурних діячів того часу?