10-А

Працюємо з теоретичним матеріалом за темою "Ринкова економіка". стр.134-141. Читаємо, дивимос відеоурок та виконуємо практичне завдання в зошиті. див. нижче

Відео з цієї теми

Написати есе на тему: "Ідеальна економічна система"


Завдання виконуємо до 3.04. Читаємо стр. 142 - 145. Письмове завдання до цієї теми 1) Поміркуйте та сплануйте раціонально власний місячний бюджет, якщо Вам дають 100 гривень кишенькових на тиждень? 2) Напишіть есе на тему: " Яким має бути бюджет домогосподарства?"Всі відповіді чекаю на електронну адресу dashamosiychyk@gmail.com

Відео до цієї теми

Відео


Тиждень з 6 - 10.04. Всім здоров"я та плідного тижня!

Закріплюємо тему Домашнє господарство на ринку грошей. Як заробити на грошовому ринку? Правильно: розміщення грошей у банку на депозит. Механізм нарахування відсотків на банківський вклад передбачає певний спосіб обчислення кінцевої суми. Якщо відсотки кожного періоду нараховуються тільки на первісну суму вкладу, такі відсотки називаються простими і обчислюються за такою формулою:

FV= PV (1+i*n), де FV- майбутня сума грошей; PV - сьогоднішня сума грошей; і - ставка відсотку за відповідний період; n - кількість нарахувань відсотків за період дії угоди.

Якщо відсоток нараховується на первісну суму з урахуванням відсотків попереднього періоду, такий спосіб називається складними відсотками. Банки іноді називають такі вклади - депозитами з капіталізацією. Тобто відсотки кожного періоду додаються до первісної суми, а наступного періоду відсоток обчислюється на збільшену суму вкладу:

FV= PV (1+i)n

Ваше практичне заняття: Порахувати суму за формулами вище! Всі відповіді надсилаємо на мою електронну адресу! До п " ятниці! 1) Яку суму ви одержите через 4 роки, якщо зробите внесок розміром 10 тисяч гривень із щорічним нарахуванням 20% за простими та складними і складними відсотками.

2) Яку суму слід покласти в банк, щоб щомісяця отримувати виплату по вкладу в розмірі 5 тисяч гривень, якщо річний банківський відсоток дорівнює 24%.?

Тема: "Підприємництво"

Читаємо стр. 146 - 148. Записуємо тему в зошит! Пишемо Що таке Підприємництво --...

Записати в зошит, яким чином відбувається реєстрація підприємства та класифікацію підприємств.

Розглядаємо тему стр 47- 51. Посилання на реєстрацію та класифікацію.

Обов"язки та права підприємця

Стр. 51 в цьому посібнику письмово! Підприємницький інтерес та інтереси суспільства! Відповіді надіслати на електрону пошту до 10-04


Тиждень 13- 17.04.

Тема: " Ринок праці"

Читаємо стр.. 149 - 151

Відео за цією темою

Переходимо за цим посиланням та виконуємо завдання на сторінці 53. Зробити дослідження на тему:" Ринок праці у моєму регіоні". Записати аналіз в зошит! Далі дивимося сорінку 54 в цьому ж посібнику" Як визначається рівень оплати праці. Подивитися, за якою схемою налічується заробітня плата.

Визначте, яка буде заробітня плата у Бойко Ірини та Іванець Дарини за цим посиланням стр. 55

ТЕСТ ЗА ЦИМИ ТЕМАМИ "ПІДПРИЄМНИЦТВО" ТА "РИНОК ПРАЦІ"

Остаточні відповіді я надішлю вам на ваші електронні пошти,які ви вказуєте в тесті.

Тиждень 21 - 24. 04!

Тема цього тижня "Лобіювання та корупція"

Читати сторінки 152 - 155. Даємо письмово відповіді на запитання 1-9, та 12,13. Відповіді надіслати на електронну пошту до 24.04(включно)

Відео з теми

Відео з теми Лобіювання

Відео з теми Корупція


Тиждень 27.04 - 01.05

Закриваємо Розділ 4 Практичною роботою "Родинний бюждет". Пишемо в зошитах тему практичної роботи і далі працюємо по пунктах. Перше завдання обчислюємо витрати сім"ї. На друге завдання даємо письмово відповіді. Третє завдання обчислюємо задачу. Четверте, п"яте завдання даємо відповіді. І закінчуємо Практичну роботу тестовими завданнями. Всі відповіді чекаю на електронну пошту. Будь ласка, фотографуйте відповіді чітко. Дякую

Розділ 7 "Україна, Європа, світ"

Тема 1 "Інтеграція і глобалізація". Читаємо стр. 160- 163. Даємо відповіді на запитання : 1. Що таке глобалізація? 2. Якими є причини та мотиви міграцій у сучасному світі? 3. Яке місце посідає Україна в міграційних процесах світу?

Тиждень 04.05 - 08.05

Продовжуємо тему "Інтеграція та глобалізація". Читати стр. 163 - 171.

Тест на проходження цієї теми

Тема " Міжнародні відносини"

Записати в зошит тему. Читати стр. 172 -175. Відповісти письмово на питання в кінці параграфу з 1-5.

Відео за цією темою


Тиждень 12.05 - 15.05

Теми цього тижня "Міжнародні відносини та міжнародне право" та "Україна - член європейського та світовогго співтовариства". В зошитах пишемо теми. Читаємо сторінки 172-183. Обов"язково проходимо тест за цими темами!

Тест

Відео


Тиждень 18.05 - 22.05. Всім гарного тижня!

Практична робота ОБОВ" ЯЗКОВА! Виконуємо практичну роботу на сторінках 184-185 письмово в зошитах. Разом з анкетуванням та надсилаєте мені на електронну пошту! Посилання на контрольну роботу нижче. Оцінки прийдуть вам на пошту.

Контрольна робота(тест)

Кiлькiсть переглядiв: 761