Під час призупинення освітнього процесу навчання буде відбуватися за допомогою дистанційної освіти.

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю вчителів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

Дистанційне навчання – сукупність наступних заходів:

  • надання навчального матеріалу;
  • контроль успішності засвоєного матеріалу;
  • консультації учнів з вчителем;
  • інтерактивна співпраця вчителя і учня.

Також для учнів проводяться онлайн консультації.

Для спілкування з вчителями вам необхідно встановити на смартфон додаток "Hangouts".
На кожній сторінці цього розділу будуть надані електронні адреси вчителів для спілкування в чаті, де ви будуте мати задати питання та надіслати свої результати

Під час надсилання виконаного завдання, в листі вказуйте прізвище, ім'я і клас учня(учениці), який(а) виконав(ла) завдання.
Дякую за порозуміння!!!!

/Files/images/distantsyna_osvta/distancionnoe-obuchenie.gif

Онлайн-інструменти дистанційного навчання

Загальноосвітні http://rozumniki.info/

Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Абетка Математика Українська мова Навчання грамоти 1-3 клас
https://study-smile.com/

Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Сайт для дошкільнят і молодших школярів, де можна вчитися рахувати і читати
https://miyklas.com.ua/

Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Цей сервіс містить онлайн-курси з 1-го до 11-го класу. Теорія + практичний блок.
https://www.matific.com/ua/uk/home/ Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі
Математика на Khan Academy https://uk.khanacademy.org/ Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.
Підготовка до ЗНО https://ilearn.org.ua/ https://znoclub.com/ https://zno.osvita.ua/ https://besmart.study/ Онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів .
Пізнавальні Цікава наука https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.
https://prometheus.org.ua/ Англійська мова Аналіз даних Громадянська освіта Освіта сучасного вчителя Підготовка до ЗНО Підприємництво «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» (надання усім охочим людям з інвалідністю)
https://www.ed-era.com/courses/ Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми. Зокрема: курс з механіки; курс з історії “Зародження української нації” та “Історія України в історіях” (повний курс з історії України для підготовки до ЗНО); курс з математики: “Арифметика, рівняння та нерівності”; курс про права людини в освітньому просторі; курс з англійської; курс з біології.
Книга-мандрівка https://www.youtube.com/channel/UCHq5vXBXgKpU0_Nxl8pDKyw Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають.
Ukraїner https://www.youtube.com/channel/UCbNaKxi1j-Q5jWZDpJZp56g/featured Експедиція Україною. Закарпаття, Приазов'я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор'я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя. Подорожі, активний туризм, відкриття, мандри, антропологія та етнографія.

Для вчителів

Kahoot https://kahoot.com/ Базова версія – безкоштовна. Англомовний сервіс, де можна створити вікторини з множинним вибором для всього класу.
Classtime https://www.classtime.com/uk/ Це вправи і тести, в яких є можливість ставити оцінки. Вони є як готові, так можна створювати і свої. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та давати учням виклики у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів.
Кiлькiсть переглядiв: 4449