/Files/images/2020/Топоркова І.В..jpg

Топоркова Інна Володимирівна

Прийом громадян: п'ятниця 13.00-17.00

Топоркова Інна Володимирівна - креативний, творчий та енергійний керівник. На посаду директора школи призначена з 14 серпня 2020 року. Має вищу освіту. Закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди (1994) за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання.

До призначення на посаду директора КЗ "ХСШ № 93" Інна Володимирівна була заступником директора в КЗ "ХСШ № 93" (2019-2020), завідувач денним відділенням, методист І категорії фінансового факультету, заступник декана факультету фінансів Харківського інституту фінансів КНТЕУ (2002-2019).

Інна Володимирівна планує продовжувати гарні традиції, які виникли в школі за минулі роки та впевнено рухатися у напрямку здобуття та формування нових цікавих традицій. Приорітетними залишаються: активна участь у міських змаганнях як інтелектуальних, так і спортивних, міських та районних конкурсах учнівської творчості та обдарованої молоді.

У колективі дотримується демократичного стилю спілкування з підлеглими. При цьому створює обстановку психологічного комфорту.

Зусилля Інни Володимирівни перш за все спрямовані на виховання повноцінної, самостійної, сумлінної, творчої особистості школяра. Саме тому у школі продовжать роботу секції, гуртки, курси та факультативи.